Wygodne miejsce na spędzenie nocy

ART Hostel Poznań - Seweryna Mielżyńskiego 23 | 61-725 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 600 299 511 | NIP: 783-172-93-16 | REGON: 362137827

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Planujesz podróż do Poznania i chciałbyś znaleźć miejsce, które oferuje tanie noclegi? Koniecznie odwiedź ART Hostel, gdzie możesz spędzić noc już od 26 złotych. Miejsce to znajduje się w bliskim sąsiedztwie wielu atrakcji turystycznych stolicy Wielkopolski, ale także lokali gastronomicznych czy klubów. Bez różnicy w jakim celu odwiedzasz stolicę Wielkopolski, możesz liczyć na to, że w pobliżu ART Hostelu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Odwiedź jego stronę internetową i zapoznaj się ze zdjęciami przedstawiającymi wnętrza oraz pełnym cennikiem.

Tanie noclegi w Poznaniu

ART Hostel oferuje noclegi w Poznaniu dla studentów, pracowników, wycieczek czy turystów podróżujących indywidualnie. Zlokalizowany w centrum pozwoli Ci zakosztować aromatycznych potraw w pobliskich restauracjach czy kawiarniach lub przygotuje dla Ciebie smaczne i pożywne śniadania. Dodatkowo, w sytuacji, gdy Twój pobyt się przedłuży, a Twoje ubrania będą potrzebowały odświeżenia, możesz skorzystać z pralki, żelazka czy deski do prasowania. Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi udogodnieniami związanymi z noclegiem w tym miejscu.

Oferta: Noclegi - Art Hostel Poznań

Więcej danych

www.art-hostel.com.pl

www.art-hostel.com.pl

biuroart-hostel.com.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:24h
Niedziela:24h

Podobne z tej kategorii:

Wynajem noclegu w Poznaniu

Apartamenty - Poznań - wynajem

Oferta dla każdego turysty

Wycieczka - Poczdam

Moc turystycznych atrakcji

Sprawdź