Wakacje w hotelu w Sierakowie

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Gościniec Jaroszewskie wzgórze to miejsce na przyjemny i niezapomniany pobyt w miejscowości Sieraków. Odbywa się on w okolicy łąk, lasów oraz Jeziora Jaroszewskiego, dzięki którym umożliwia efektywny wypoczynek. Nie można się jednak tam nudzić, ponieważ hotel organizuje wiele atrakcji dla swoich gości. Wakacje w tym miejscu zapewnią ciekawe wrażenia osobom w każdym wieku. Poza ofertą noclegową, w obiekcie znajduje się również restauracja, która zajmuje się obsługą rozmaitych uroczystości. W jej menu można znaleźć wiele dań, które zmieniają się w zależności od pory roku i dostępnych świeżych produktów.

Wakacje w Sierakowie

Wakacje w miejscowości Sieraków mogą być bardzo ciekawe, jeżeli odbywają się w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze. Oferuje ono noclegi w pokojach, apartamentach lub domkach, zarówno dla dwóch osób, jak również rodzin z dziećmi. Na terenie hotelu znajdują się różne obiekty, takie jak place zabaw dla najmłodszych czy sala bilardowa. Ponadto, organizowane są rozmaite atrakcje, między innymi szkolenia jazdy terenowej, nurkowanie, paintball i wiele innych. W tym miejscu osoby z różnymi potrzebami doświadczą wypoczynku, jakiego oczekują.

Oferta: www.jaroszewskiewzgorze.pl

Więcej danych

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:24h
Niedziela:24h

Podobne z tej kategorii:

Oferta dla każdego turysty

Wycieczka - Poczdam

Wycieczki zagraniczne z biurem podróży

https://www.rubezahl.pl/