Upominek dla fana historii

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Twój dziadek lub tata to fani historii, a ty nie masz pomysłu na prezent dla nich? Niezależnie od okazji, świetnym upominkiem dla fanów historii są repliki dawnej broni palnej i białej, a także zbroi czy akcesoriów kowbojskich. Ale Prezent to sklep internetowy z bogatym asortymentem replik historycznych. Produkty dostępne na ich stronie internetowej to repliki 1:1 najważniejszych broni poprzednich stuleci. W sklepie znajdziesz broń białą nawet ze średniowiecza. Przekonaj sam jak bogaty asortyment oferuje Ale Prezent.

Repliki karabinów

Repliki karabinów to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, tak aby jak najlepiej odpowiadały oryginałom. Dzięki nim pasjonat historii może przesunąć się w przeszłość i poczuć się jak żołnierz Związku Radzieckiego lub współczesnego GROM'u. Karabiny nadal używane są przez wiele służb specjalnych, co potwierdza ich wyjątkowość. Jest to bardzo trwała oraz prosta w obsłudze broń. Dodatkowo, jest tania w produkcji. W Ale Prezent możesz zamówić dokładną kopię karabinu Thompson!

Oferta: http://aleprezent.com.pl/

Więcej danych

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:24h
Niedziela:24h

Podobne z tej kategorii:

Polar

Minky kropki

Artykuły przemysłowe

Zestawy kołowe obrotowe

Dystrybutor narzędzi

WWW