Plamoodporne obrusy - Natim

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Obrusy Natim to produkty plamoodporne, wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości. W sklepie internetowym firmy znajdą Państwo mnóstwo wzorów i kolorów wyjątkowych nakryć do stołu. O dopracowanie najdrobniejszych szczegółów dbają wykwalifikowane krawcowe, które tworzą estetyczne i stylowo prezentujące się obrusy plamoodporne. Firma Natim do nadania niezwykłych właściwości chroniących przed zabrudzeniem wykorzystuje warstwę teflonową. Celem jej zastosowania jest łatwiejsze utrzymanie czystego i schludnego obrusa.

Obrusy lniane

Oferta przedsiębiorstwa Natim obejmuje także gotowe produkty lniane. Dostępne są w jasnych, kremowych kolorach, sprawiających, że wnętrze domu staje się ciepłe i przytulne. Każdy z lnianych wyrobów ozdobiony jest wyszywaną, oryginalną wstawką. Na życzenie kupującego producent wykonuje również obrusy plamoodporne według jego zamysłu i projektu. Firma Natim z chęcią podejmuje się nowych wyzwań. Klientami sklepu najczęściej są osoby indywidualne, jednak współpracy podejmują się także właściciele hoteli i eleganckich restauracji. Miejsc, w których zachwycać musi każdy detal.

Oferta: Więcej informacji

Więcej danych

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:24h
Niedziela:24h

Podobne z tej kategorii:

Producent materacy

Zobacz więcej

Internetowy sklep ze skrzynkami narzędziowymi

Zobacz

Opakowania na prezenty

Pudełka Goldenbox