Ośrodki dla osób w podeszłym wieku

Willa Wawerska - Wawerska 46C | 05-420 Józefów | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Willa Kąkolowa i Willa Wawerska to prywatne domy opieki, które obsługują klientów z Warszawy i okolic. Oba ośrodki przeszły generalny remont, w wyniku którego ich wnętrza zostały przystosowane do wymagań osób starszych z niepełnosprawnościami lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Opiekunowie to wykwalifikowani specjaliści, którzy troskliwie zajmują się pensjonariuszami oraz ich codziennymi potrzebami. Placówki zlokalizowane są w dzielnicy Wawer, gdzie znaleźć można rozległe tereny zielone oraz spokój i ciszę.

Prywatne domy opieki - Warszawa i okolice

Każda osoba chcąca zapewnić swoim bliskim komfortowe warunki życia w starszym wieku, powinna rozważyć prywatne domy opieki. Warszawa i okolice pełne są ośrodków, w których przebywają seniorzy. Są to najczęściej osoby, które borykają się z problemami uniemożliwiającymi im samodzielną egzystencję. Wymagają one specjalistycznej pomocy, a także kompleksowej opieki 24 godziny na dobę, czego nie są w stanie zapewnić mu najbliżsi. W tym celu powstały właśnie pensjonaty dla osób w podeszłym wieku, które dbają o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie każdego dnia.

Oferta: Strona internetowa

Więcej danych

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:24h
Niedziela:24h

Podobne z tej kategorii:

Bogata oferta stomatologiczna

Sprawdź ofertę

Hurtownia kosmetyczna

Kosmetyki Refectocil