Odnoś sukcesy z Sylwią Gruchałą

Sylwia Gruchała - | Warszawa | woj. małopolskie | numer telefonu: +48 531 813 355 | NIP: 642-225-25-89 | REGON: 243703331

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Czujesz, że masz coraz mniej energii, zarówno w pracy jak i w domu? Nie możesz się skłonić do wykonania żadnych kroków w kierunku zmiany swojego życia? A może zmagasz się z zespołem, który jest mało efektywny i opóźnia realizację celów firmy? Koniecznie zdecyduj się na coaching motywacyjny z dobrym i sprawdzonym trenerem. Sylwia Gruchała, znana w Polsce przede wszystkim z wielu sukcesów odnoszonych w drużynowych i indywidualnych zawodach szermierskich w kraju i na świecie, jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych specjalistów.

Efektywny coaching motywacyjny

Coaching motywacyjny pozwoli Ci poznać swoje mocne strony oraz słabości, a dzięki temu odkryć sposoby na ich wykorzystywanie. Dogłębna znajomość samego siebie jest świetnym atutem w poszukiwaniu idealnej kariery czy radzenia sobie z codziennymi trudnościami. Natomiast w przypadku zespołu pracowników, możesz liczyć na to, iż Sylwia Gruchała wskaże im jak lepiej radzić sobie ze stresem oraz presją czasu, a także realizować wyznaczone cele. Wykłady oraz treningi przez nią prowadzone świetnie współgrają z firmami działającymi w różnych dziedzinach usług, handlu czy przemysłu.

Oferta: Informacje

Więcej danych

www.sylwiagruchala.com.pl

www.sylwiagruchala.com.pl

modernareamodernarea.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:08:00-16:00
Wtorek:08:00-16:00
Środa:08:00-16:00
Czwartek:08:00-16:00
Piątek:08:00-16:00
Sobota:Zamknięte
Niedziela:Zamknięte

Podobne z tej kategorii:

Profesjonalne szkolenia

Kurs kpp - Małopolska

Rozbudowany program egzaminacyjny

Program do nauki na uprawnienia architektoniczne

Przedszkole z elementami Montessori

Sprawdź