Montaż i serwis klimatyzacji

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj. małopolskie | numer telefonu: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Złota Klimatyzacja jest liderem na krakowskim rynku montażu i serwisu klimatyzacji. Od lat zdobywa grono stałych klientów, którym zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Firma wyróżnia się swoim profesjonalizmem, dzięki któremu montaż i serwis przebiegają skutecznie, ekspresowo i z udziałem najlepszego urządzenia, dopasowanego do potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie ułatwia konsultantom Złotej Klimatyzacji dopasowanie najbardziej efektywnego klimatyzatora do konkretnej lokalizacji i wymagań usługobiorcy.

Montaż klimatyzacji

Odpowiedni montaż klimatyzacji to podstawa długiej żywotności urządzenia, dlatego warto skorzystać z usług najlepszych fachowców. Specjalistów, którzy dobiorą odpowiedni klimatyzator do lokalizacji i potrzeb klienta, zamontują go w odpowiedni sposób i rozwieją ewentualne wątpliwości usługobiorcy. Złota Klimatyzacja dysponuje gronem takich pracowników, którzy każdego dnia spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Współpraca z tą firmą nie kończy się na montażu, przedsiębiorstwo pamięta również o przyszłym serwisowaniu urządzenia.

Oferta: Informacje

Więcej danych

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:Zamknięte
Niedziela:Zamknięte

Podobne z tej kategorii:

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu

http://zielone-ogrody.com/