Duży wybór kaw - Czarna Kawka

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W asortymencie palarni Czarna Kawka w Radomiu znajdą Państwo bogactwo kaw świeżo palonych, jak i rozpuszczalnych. W dodatku asortyment zawiera również zieloną kawę i taką, która ma podwójną dawkę kofeiny. Poza tym, że firma Czarna Kawka specjalizuje się w sprzedaży ziaren jednego gatunku, pochodzących z tej samej plantacji, to eksperci tworzą również różnorodne mieszanki firmowe. Dla odkrywców nowych smaków kawa świeżo palona składa się z różnego rodzaju ziaren, które w całości tworzą niesamowite kombinacje smakowo-zapachowe.

Wyśmienita kawa świeżo palona

Smak świeżo palonej kawy zależy przede wszystkim od pochodzenia ziaren i uprawy kawowca. Jednym z największych producentów kawy jest Brazylia, a zaraz za nią Kolumbia i Wietnam. To właśnie z tych miejsc wywodzą się najlepsze ziarna, które trafiają do palarni Czarna Kawka w Radomiu. Aby kawa świeżo palona była najwyższej jakości, specjaliści wybierają tylko ziarna z jednej uprawy. W dodatku zbierane tradycyjną, ręczną metodą. Dzięki temu świeżo paloną kawę marki Czarna Kawka wyróżnia rewelacyjny, oryginalny aromat.

Oferta: Więcej informacji

Więcej danych

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:24h
Niedziela:24h

Podobne z tej kategorii:

Zaopatrzenie dla zakładów mięsnych i gastronomicznych

Jelita naturalne wieprzowe - www.miraz.krakow.pl

Qlinarni: Świeże i aromatyczne potrawy

Sprawdź